Aktualnie jesteś w wybranej lokalizacji 34-300 Żywiec, Podwale 2a,

O gabinecie

ŻYWIEC

hashtag

Żywiec

Jak znaleźć dietetyka Projekt Zdrowie w Żywcu?


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Żywiec znajduje się przy ulicy Podwale 2a (przy rondzie Habsburgów). Pomagamy osobom z problemem nadwagi i otyłości, układamy jadłospisy dla osób z jednostkami chorobowymi dietozależnymi (m.in. cukrzyca, zaburzenia hormonalne, choroby układu krążenia, choroby układu pokarmowego). Doradzamy w kwestiach żywienia kobietom w ciąży oraz karmiących piersią. Prowadzimy także kuracje ukierunkowane na zwiększenie masy ciała oraz zajmujemy się edukacja żywieniową dzieci. Nasz gabinet dietetyczny pomaga w kompleksowym podejściu do zmian nawyków żywieniowych, stawiając na skuteczne, bezpieczne i trwałe efekty.


Gabinet dietetyczny Żywiec - dlaczego warto spróbować?


Nasz dietetyk dobiera kuracje dietetyczne oparte na indywidualnym planie żywienia, co oznacza, że każda osoba otrzyma dostosowaną do jej potrzeb pomoc z zakresu szeroko rozumianej dietetyki. Na każdym etapie współpracy dietetyk tworzy indywidualny jadłospis, oferuje stałe wsparcie i motywacje oraz niezbędną wiedzę żywieniową. Naszym celem jest nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim trwała zmiana nawyków żywieniowych. Zapisz się na wizytę w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie Żywiec i przekonaj się sam, że zdrowa dieta może być smaczna, prosta i skuteczna. Skontaktuj się z nami telefonicznie i zarezerwuj termin. Zapraszamy!

Dietetycy

PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Żywiec
Dietician
Dietetyk

Jestem magistrem dietetyki klinicznej i psychodietetykiem. W swojej pracy łączę zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. Moją misją jest udowadniać, że dieta nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i ograniczeniami. Posiłki na diecie mogą być smaczne, szybkie i proste. Sukcesy i przemiany moich podopiecznych są dla mnie motywacją do pracy i sprawiają mi ogromną satysfakcję. Swoją wiedzę nieustannie poszerzam, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Gwarantuję, że do każdej osoby podchodzę indywidualnie z wielką empatią i zrozumieniem. Nie boję się trudnych wyzwań. Na każdej wizycie staram się przekazać solidną dawkę wiedzy, motywacji oraz energii do działania. Energiczna, wesoła, miłośniczka jedzenia, lubiąca wyzwania. Do każdego pacjenta podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Staram się, aby w gabinecie panowała luźna atmosfera, bo wiem, iż dla niektórych osób wizyta u dietetyka może być stresująca. Nigdy nie jest za późno aby coś zmienić!

PRZYJDŹ OSOBIŚCIE
LUB UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Poniedziałek
16:00 - 21:00
Wtorek
16:00 - 21:00
Środa
07:00 - 15:00
Czwartek
16:00 - 21:00
Piątek
16:00 - 21:00
Sobota
07:00 - 12:00
Niedziela
-


Formularz zapytania
Żywiec
Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się teraz na wizytę

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
 • Umawiasz się na spotkanie
  lub konsultację online!
 • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
 • Dopasowujemy do Ciebie dietę
 • Opracowujemy plan diety
 • Razem analizujemy postępy
Żywiec

Liczby mówią
same za siebie!

Mamy mnóstwo dowodów na to, że pomagamy! Projekt Zdrowie to gwarancja jakości, różnorodności i dbałości o detale!
 • 71621
  zadowolonych
  klientów
 • 3836
  ułożonych
  diet
 • 118695.58
  zrzuconych
  kilogramów

A co mówią klienci?

Nieważne co my powiemy o skuteczności naszych działań, ważne co inni mówią o Nas i o swoich metamorfozach. To zdrowie i efektych naszych klientów są dla nas najważniejsze.
Sprawdź metamorfozy naszych Klientów, poznaj ich historie i przekonaj się, że warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie.
-7kg
w 2 miesiące
PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Żywiec
przed
po
Antoni
Głównym celem naszej współpracy było wypracowanie nowych nawyków żywieniowych u Antka i Jego rodziny. Po ponad 3 miesiącach wspólnie możemy stwierdzić, że cel został osiągnięty. Rodzina Antka dokonuje świadomych wyborów żywieniowych i jedzą zdrowiej....
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .