Aktualnie jesteś w wybranej lokalizacji 34-300 Żywiec, Podwale 2a,

Konsultacja

ONLINE

hashtag

Potrzebujesz porady specjalisty w zakresie odżywiania ale nie możesz pojawić się na wizycie w gabinecie? Nic straconego!

Uruchomiliśmy specjalnie dla Was konsultacje dietetyczne online!

Dostawaliśmy wiele zapytań o możliwości konsultacji z dietetykiem zdalnie, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom. Nasi dietetycy są teraz dostępni dla Was także online! Co więcej, macie możliwość skorzystania z pierwszej bezpłatnej konsultacji online!
Jak umówić się na konsultację online?
Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość na messenegrze, mailem przez poniższy formularz lub zadzwonisz bezpośrednio do wybranego gabinetu, a dietetyk ustali dogodny termin na rozmowę i przeprowadzenie konsultacji online. Dietetyk podczas zapisu poinformuje Cię, jak przygotować się do konsultacji. Swoją konsultację możesz odbyć telefonicznie, przez Skypa lub inny komunikator umożliwiający połączenia video (np. WhatsApp lub Facebook).
Jak przygotować się do konsultacji?
Przed konsultacją wyślij swojemu dietetykowi swoją masę ciała. Pomiaru dokonaj najlepiej na czczo w samej bieliźnie. Jeśli to możliwe zmierz również swój wzrost. Dodatkowo przed konsultacją dietetyk może wysłać Ci arkusz z wywiadem medycznym, który należy wypełnić i odesłać wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli masz aktualne wyniki badań (wykonane w ciągu ostatniego półrocza) być może również będziesz poproszony o ich przesłanie.

Jak wygląda konsultacja online?

Podczas pierwszej konsultacji dietetyk będzie pytał o kwestie zdrowotne i żywieniowe, a także o cel, z którym się zgłosiłaś/eś. Na podstawie tych informacji oraz dostarczonych przez Ciebie pomiarów dietetyk doradzi Ci jakie są dalsze możliwości. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę, Twój dietetyk przygotuje dla Ciebie zalecenia i indywidualny plan żywieniowy, który otrzymasz drogą mailową. Po otrzymaniu zaleceń, porozmawiacie ponownie aby je dokładnie omówić oraz ustalicie termin kolejnej konsultacji.
Konsultacja online obejmująca przygotowanie zaleceń i planu żywieniowego to koszt jedynie 94,90 zł!
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .